Google Chrome’a Sekmeleri Düzenlemenizi Yarayan Yeni Yapay Zeka Özelliği Geliyor!

Gerek iş gerek hobileriniz için sürekli bir dizi sekme açan ve hepsiyle başa çıkmaya çalışırken başınızı ağrıtan sekme yığınıyla karşılaşan insanlardan biriyseniz, Google Chrome yakında bu konuda size yardımcı olabilir.

X‘te sızıntılarıyla ünlü Leopeva64 tarafından tespit edilen Chrome için gelen bir özellik ile yapay zekâ bu sorundan kurtulmanızı sağlayacak.

Google Chrome’da hâlihazırda test aşamasında olan yeni ‘Sekmeleri Düzenle‘ özelliği Google’ın yapay zekâ desteğini aldığı özelliklerden biri olarak dikkat çekiyor.

‘Sekmeleri Düzenle’ Özelliği Nasıl Çalışıyor?

Leopeva64’ün belirttiği üzere sekmelerinizi düzenlemek için bu özelliğe tıkladığınızda, işin gerçekleştiğini gösteren animasyon devreye giriyor.

Oldukça kısa süren bu işlemde yapay zekâ yığınla biriken sekmelerinizi belli başlı dal ve kategoriye göre mantıklı bir şekilde gruplandırıyor. Böylece neyi ne için açtığınızı anlamanız ve duruma göre kapatmanız daha da kolaylaşıyor.

Reklam Engelleyicileri Sınırlayan Google Chrome Güncellemesi Geliyor! Peki Ne Zaman?
İNTERNET

Reklam Engelleyicileri Sınırlayan Google Chrome Güncellemesi Geliyor! Peki Ne Zaman?

Geçtiğimiz sonbaharda Google, Chrome’daki Manifest V2 uzantıları için desteğini 2023 yılında sonlandırmaya başlayacağını duyurmuştu.

Peki siz yeni Google Chrome özelliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu