Google 2022 FIFA Dünya Kupası için güncelleme yaptı

Google Arama için yeni bir güncelleme yapıldı. 2022 FIFA Dünya Kupası için yapılan güncelleme ile Google aramalarda turnuva çok daha kolay halde takip edilebilecek.

2022 FIFA Dünya Kupası için geri sayım başladı. Spor etkinliklerinin takip edilmesi ismine arama sonuçlarında değerli bir takviye sunan Google, tüm dünyada takip edilecek aktiflik için yeni bir güncelleme yaptı. Dünya Kupası araması yapacak kullanıcılar, en üstte 2022 FIFA Dünya Kupası kapsamındaki maçları, sonuçları görebilecek. Lokal saat dayanağı ile kullanıcıların hiçbir maçı kaçırmamasını sağlayacak olan Google, maçlar için özel kısımlar ile turnuva heyecanını Google aramalara getirecek.

2022 FIFA Dünya Kupası yeniliğinde neler var?

2022 FIFA Dünya Kupası güncellemesinde üstelik özel bildirim seçenekleri de mevcut. Kullanıcılar Google uygulamasının sağ üst köşesindeki zil simgesine dokunarak ekipleri takip edebilecek. Üstelik maça dokunarak ana ekran üzerinde maç skoru takibi 2022 FIFA Dünya Kupası maçlarında da geçerli olacak. Üstelik tüm maçlar için özetlerin izlenmesi ismine FIFA+ Dernek yayınları ve BBC özet görüntüleri izlenebilecek.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu