Gate.io Türkiye faaliyetlerine resmen başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Gate.io, Blockhain Istanbul Week kapsamında düzenlenen basın lansmanında Türkiye’ye özel web sitesi açtığını açıkladı. Blockchain Haftası’nın birinci gününde gerçekleştirilen tertipte kripto ekosistemindeki pek çok isim bir ortaya geldi.

Dünyanın en eski ve en büyük kripto para borsalarından olan Gate.io, Türkiye’deki kullanıcılarına yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Blockchain Week Istanbul kapsamında düzenlenen basın lansmanında yer alan Gate.io takımı, borsanın Türkiye’ye özel internet sitesi ve taşınabilir uygulamasıyla hizmet verecek. Gate.io, Türkiye’deki faaliyetlerine son süratle devam ederken, artık de Gate.com.tr alan ismiyle hizmet vermeye başlayacak. Borsa, bu atılımla birlikte Türk kullanıcılarına sunduğu hizmetin kalitesini artırmayı amaçlıyor.

Android için Gate.io indir

iOS için Gate.io indir

Gate.io Türkiye’ye özel eser ve hizmetler sunacak

14 Kasım 2022’de Hilton Bomonti Hotel’de düzenlenen basın lansmanında, kripto ekosisteminin önde gelen isimleri bir ortaya geldi. Küresel kripto para borsası Gate.io aktifliğin sponsorlarından olurken, Gate.io Türkiye Ülke Müdürü Kafkas Sönmez de “Kripto Piyasalarında Disiplin ve Risk Yönetimi” başlıklı panelde konuşma gerçekleştirdi.

TR uzantılı web sitesi açmalarına ait açıklamalarda bulunan Gate.io Kurucusu ve CEO’su, “Gate Türkiye ofisi lokal operasyonları, güçlü müşteri dayanağının yanında, hizmet ve eser kalitesinden ödün vermeden gelişim kaydetmeye devam ediyor. Daha da değerlisi, Türkiye pazarına ve kullanıcılarımıza uygun özel eser ve hizmetler geliştirmeyi de hedefliyor. Bugün burada mahallî grubumuzla birlikte, Gate.io Türkiye’nin birinci kilometre taşını, GateTR Markası altında bu hafta yayına girecek yerelleştirilmiş ve özelleştirilmiş Turkish Gate web sitesi ve taşınabilir uygulamasını sizlere duyurmaktan memnunluk duyuyorum.” dedi.

Lansmanlarda açıklamalarda bulunan Gate.io Ülke Müdürü Kafkas Sönmez,

“Şu anda GateTR ismi altında hem Appstore hem de Google Play Store’da bulunan uygulamamız küresel uygulamamızdan farklı olarak birtakım özelliklere sahip. Kullanıcılar, başta Gate Küresel hesaplarını ve GateTR hesaplarını birbirlerine fiyatsız olarak transfer edebilecek. Ayrıyeten GateTR üzerinde 7/24 ulaşabilecekleri bir canlı takviye takımı kurduk. Bu sayede kullanıcılarımızın soruları hiçbir vakit yanıtsız kalmayacak. Canlı telefon takviye hizmetini çok yakında devreye almayı planlıyoruz. Öte yandan, globalde uyguladığımız listeleme siyasetini mümkün olduğunca GateTR’ye uygulayacağız ve kullanıcılarımız lokal platformumuz üzerinden trend coinlere süratli bir biçimde ulaşabilecek.” dedi.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu