Galaxy S23 serisinde aynı selfie kamerası yer alacak

Samsung Galaxy S23 serisi ile ilgili yeni raporlar gelmeye devam ediyor. Son rapora nazaran serinin tüm modellerinde selfie kamerası birebir olacak.

Geçtiğimiz devirlerde piyasaya sızdırılan raporlarda Galaxy S23 Ultra kamera özelliklerine dair ipuçları paylaşmıştı. Yeni bir rapor ise Galaxy S23 serisine dair yeni ayrıntıları ortaya çıkarıyor. Rapora nazaran Galaxy S23 serisindeki tüm selfie kameraları tıpkı olacak.

Galaxy S23 kamera özellikleri

S23 Ultra’nın ardında 200 megapiksel ana kamera yer alacağı belirtilmişti. Bu kamerayı 12 megapiksel ultra geniş açılı lens, 10 megapiksel 3x telefoto lens ve 10 megapiksel 10x periskopik lens destekleyecek. Bugüne kadarki paylaşımlarda ön kameralara dair ayrıntılara yer verilmemişti. Son raporda ise Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus’ta evvelki seriye nazaran küçük bir yükseltmeye gidilecek ve 12 MP sensör kullanılacak.

Ayrıca Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S23 serisinden yaklaşık 32 milyon adet üretmeyi planlıyor. Bu sayının yüzde 50’si sadece S23 Ultra modeli için ayrılacak ve üretimin yüzde 30’unu temel model oluşturacak.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu