Elon Musk’tan Kendine Eleştiri: Sosyal Medya Hakkında Konuştu!

Elon Musk, Twitter’ı satın alıp ismini X olarak değiştirdikten sonra gündemden neredeyse hiç düşmedi. Sosyal medya platormunun hayallerindeki uygulamaya dönüşmesi için birçok değişiklik yaptı.

Kimisi yaptıklarını çok beğendi, kimisi ise kötü eleştirilerde bulundu. Musk, her ne kadar yorumlara aldanmadan yoluna devam etmeye çalışsa da bazı şeylerden etkilenmişe benziyor.

Öz eleştiri yapacak kadar farkındalık kazanan Elon Musk’ın yeni gönderisi herkesi şaşırttı.

Başarısız Olmaktan mı Korkuyor?

Elon Musk, bugün X hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Yeni baştan yaratmaya çalıştığı X ile ilgili bir eleştirisi oldu.

Sosyal medya platformunun başarısız olma ihitimaline rağmen çalışmaya devam edeceğini ve şansını deneyeceğini dile getirdi.

Musk’ın “Acı gerçek şu ki şu anda harika bir ‘sosyal ağ’ yok. Biz de pek çok kişinin tahmin ettiği gibi bu konuda başarısız olabiliriz, ancak en azından bir tane iyi platform olması için elimizden geleni yapacağız.” ifadeleriyle paylaştığı gönderisinin altına birçok X kullanıcısı yorum yaptı.

Görünen o ki Elon Musk artık her ihtimali düşünerek hareket ediyor.

Musk-Zuckerberg Kafes Dövüşünün Detayları Belli Oldu!
Yaşam

Musk-Zuckerberg Kafes Dövüşünün Detayları Belli Oldu!

İki ünlü milyarderin merakla beklenen kafes dövüşü kapışması oldukça konuşuluyor. Yarışmayı ne zaman yapacakları ve kimin galip geleceği herkes tarafından yakından takip ediliyor.

Ünlü milyarder buna rağmen X’teki değişikliklerine devam edecek mi dersiniz? Yorumlarda buluşalım.

Başa dön tuşu