Elon Musk Açıkladı: Twitter’da Artık Kitap Yayımlanabilecek!

Sosyal medya uygulamaları içerisinde son dönemde aldığı cezalarla gündeme gelen Twitter, yeni bir güncelleme daha yapmak üzere.

Twitter’da bir kullanıcının sorusuna verdiği yanıtta yeni özellik hakkında ipuçları veren Musk, kullanıcıların karışık medya ile çok uzun karmaşık makaleler yayınlabileceğini hatta bir kitap bile yayımlayabileceğini açıkladı.

Elon Musk Ara Vermeden Güncellemelerine Devam Ediyor

Gelen bu özellik ile birlikte artık Twitter platformunda akademik makaleler daha rahat bir şekilde kısaltmadan yayınlayanabilecek. Twitter’ın bu hamlesi gündeme gelen bazı mağduriyetlerin telafisi olarak yorumlandı.

Geçtiğimiz günlerde reklam gelirinin paylaşılması ve benzeri olaylarda kullanıcı kaybeden Twitter, bu özellik ile birlikte üyelerini Threads veya Substack gibi alternatif uygulamalara geçmesini önleyecek. 

Gelecek yeni özellik hakkında net bir tarih belirtmeyen Twitter, mevcut duruma bakıldığında bu özelliği yakın zamanda kullanıma sunması bekleniyor.

Twitter'ın Yeni Rakibi Threads Nedir? Nasıl Kullanılır?
SOSYAL MEDYA

Twitter’ın Yeni Rakibi Threads Nedir? Nasıl Kullanılır?

Twitter’ı kullanmaya devam etmek istemeyen sosyal medya kullanıcılarının büyük bir kısmı, Threads nedir sorusunun yanıtını merak ediyor.

Sizce Elon Musk’ın bu hamlesi Twitter’ın düşüşünü engelleyebilecek mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu