Cem Yılmaz Müjdeyi Verdi: “GORA 4 GORA” Duyuruldu!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz özellikle son günlerde türlü polemiklerle gündeme gelse de sevenleri uzun zamandır yeni bir film haberi almak için merakla bekliyordu.

Cem Yılmaz ise yerli komedi filmleri arasında efsaneleşmiş ve İlk film olan G.O.R.A.’nın vizyon tarihinin üstünden tam da 20 yıl geçtikten sonra yeni filmini sürpriz bir şekilde duyurdu.

GORA 4 GORA Filmi Geliyor

Cem Yılmaz, G.O.R.A, A.R.O.G ve Arif V 216 filmlerinin devamı olan Gora 4 Gora’yı Netflix platformu üzerinden yayınlanacağını Twitter (X) hesabından paylaştı.

Yeni filmin duyusunu yapan Cem Yılmaz, paylaşımında GORA 4 GORA filminin afişine de yer verdi. Afişte filmin efsaneleşen robotunun ve Garavel Usta’nın yansıması herkesi tekrardan heyecanlandırdı.

Ancak, Garavel Usta’yı canlandıran Özkan Uğur’un, Bob Marley Faruk’u canlandıran Rasim Öztekin’in ve Rendroy karakterini canlandıran Erdal Tosun’un vefat etmiş olması yeni filmde karakterleri kimlerin canlandıracağını merak konusu haline getirdi.

En İyi Cem Yılmaz Filmleri
İNTERNET

En İyi Cem Yılmaz Filmleri

Cem Yılmaz bu zamana kadar pek çok filmde yer aldı. Yılmaz’ın yer aldığı yapımların bazıları çok büyük başarı elde ederken bazıları ise beklentileri karşılayamadı.

Yeni GORA filmini duyuran Cem Yılmaz, henüz filmin tam konusu ve çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi vermese de  G.O.R.A serisinin dördüncü filmi GORA 4 GORA kesin olarak çekilmeye başlandı.

Başa dön tuşu