Call of Duty Warzone: Mobile Çıkış Tarihi Ertelendi (Video)

Android ve iOS için cihazlar için geliştirilen Call of Duty Warzone: Mobile oyununun çıkış tarihi ertelendi. Uzun süredir merak içerisinde beklenen battle royale oyunu ile ilgili yeni bir video da paylaşıldı. Peki, söz konusu oyun mobil cihazlara ne zaman çıkacak?

Battle royale türündeki Call of Duty: Warzone isimli yapımın büyük bir başarı elde etmesi üzerine geliştirici ekip, geçtiğimiz yıl içerisinde oyunun mobil sürümünü duyurmuştu. Yayıncılığını Activision’ın üstlendiği oyun ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Call of Duty Warzone: Mobile Çıkış Tarihi Ne Zaman?

En iyi battle royale oyunları arasında yerini almaya hazırlanan Call of Duty Warzone: Mobile ile ilgili oyuncuları üzebilecek bir karar alındı. Alınan karar ile beraber mobil cihazlar için geliştirilen oyunun çıkış tarihi ertelendi.

Warzone oyununun mobil sürümü 2024 yılının ilkbahar aylarında Android ve iOS platformları için piyasaya sürülecek. Dolayısıyla oyunu akıllı telefon ve tabletler üzerinden oynamak için uzun süre daha beklemek gerekecek.

Söz konusu yapımın resmî YouTube kanalı üzerinden bir video da paylaşıldı. 1 dakika 30 saniye uzunluğundaki video, CoD Warzone: Mobile hakkında bilgi sahibi olunmasına imkân tanıyor. Yüksek aksiyon düzeyiyle dikkat çeken tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz

Yakında mobil cihazlar için piyasaya sürülecek Call of Duty: Warzone Mobile isimli yapım hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu