Yeni GeForce Now Oyunları Açıklandı: Popüler Korsan Oyunu Artık Ücretsiz!

GeForce Now kütüphanesine eklenen yeni oyunlar açıklandı. Belirli aralıklarla kütüphanesini genişleten platform son olarak popüler korsan oyunu başta olmak üzere yeni yapımları abonelerinin beğenisine sundu. Peki GeForce NOW kullanıcıları an itibariyle hangi oyunları deneyimleyebilir? 

2017 yılından beri MacOS ve 2018 yılından beri PC platformlarında oyuncular tarafından kullanılan NVIDIA’nın bulut oyun akış hizmeti GeForce NOW, bir süre sonra da Android ve iOS dâhil olmak üzere tüm mobil platformlara gelmişti. GeForce NOW en temel hâliyle, NVIDIA’nın bulut sisteminde yer alan güçlü işlemcileri ve grafik kartlarını kullanarak, oyunları tamamen kendi tercihinize bağlı olarak telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan oynamanıza olanak sağlıyor. Bu hizmet sayesinde yüksek donanım isteyen oyunlar, herhangi bir indirme yapmadan tamamen internet bağlantınız sayesinde bulut üzerinden telefonlardan ve bilgisayarlardan oynanabiliyor.

GeForce Now Kütüphanesine Eklenen Yeni Oyunlar

  • SunnySide (14 Haziran’da Steam ile aynı anda)
  • Disney Speedstorm (Steam ve Xbox, PC Game Pass)
  • Sea of Thieves (Steam ve Xbox, PC Game Pass)
  • Bodycam (Steam)

Peki siz bu hafta GeForce Now’da hangi oyunları oynamayı planlıyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu