Uygulama mağazalarında yasaklanan OnlyFans için çözüm bulundu!

Müstehcen halinde belirlenen içerikleri sebebiyle uygulama mağazalarında yasaklanan OnlyFans, OFTV isimli yeni platformuyla geri döndü.

Abonelik tabanlı olan toplumsal ağ platformu OnlyFans, içinde yer alan müstehcen içerikler sebebiyle Google Play Store ve App Store mağazalarında yasaklandı. Kullanıcılara yaş sınırlaması getiren şirket yayın siyasetiyle uygulama mağazalarınınki uymadığı için, bu bağlamda muahede sağlanamıyor. Tekrar de geride kalmak istemeyen OnlyFans, OFTV isimli yeni taşınabilir uygulamasının tanıtımını yaptı.

OFTV ile kuruluş maksadının biraz dışında kalan OnlyFans, yeni uygulamasında erotik seviyede paylaşımlara müsaade vermeyecek. İçerik üreticiler ile fanları bir ortaya getirmek hedefiyle kurulan OFTV’nin bir nevi, Instagram ve YouTube mantığı formunda çalışacağını söylemek mümkündür. Burada yüklü olarak günlük vloglar paylaşan ünlü isimler bir de özel dizi ile izleyicilere hitap ediyor.

OFTV şimdiden 800’ün üzerinde görüntü sayısına sahip

OnlyFans CEO’su Tim Stokely, Bloomberg’e yaptığı açıklamada OFTV platformunda yetişkin içerikli paylaşımların olmadığını lisana getirdi. OnlyFans’ın bilakis büsbütün fiyatsız olarak sunulan bu yeni platform “fanların sevdiği içerik üreticileri takip etmelerinin üstün bir yolu” olarak tanımlanıyor. Tıpkı vakitte OFTV rastgele bir kullanıcı hesabı da istemiyor, tıpkı TikToK platformunda olduğu üzere görüntüleri ana sayfa üzerinden direk seyredebilirsiniz.

Güncel olarak 800’den fazla görüntünün yer aldığı OFTV; Mia Khalifa, Bella Thorne üzere dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı “UNLOCKED” isimli özgün dizisini de yayınladı. Uygulama içerisindeki öbür öğeler ortasında dans, aşçılık, meditasyon ve sörf derslerinin yanı sıra daha pek çok çeşitli vlog’lar ve podcast’lerin görüntü kayıtları da yer alıyor. Kullanıcılar tüm bu içeriklere reklam sorunu yaşamadan erişim sağlayabilecekler.

OnlyFans 85 milyonu aşkın kullanıcıya sahip

1 milyondan faza içerik üreticisini kendi bünyesi altında bulundura OnlyFans’ın geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde açıklanan datalara nazaran, toplamda 85 milyon kullanıcıya sahiptir. Bunların şirkete getirisi ise yıllık satışlarda 2 milyar Amerikan dolarını geride bırakıyor. OFTV ile hitap ettiği kitleyi genişletmeyi amaçlayan yetkililerin bu husus ile ilgili olarak nispi muvaffakiyetlerinin hangi boyutlara çıktığını ilerleyen günlerde açıklamak mümkün olacak. Bahisle ilgili olarak elde edilen bilgiler şu an için bunlarla kısıtlıdır.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu