Uber Kurye Hizmeti İstanbul’da Kullanıma Açılıyor

Türkiye’de taksi çağırma uygulaması olarak hizmet veren Uber sistemi, hizmet çeşidini farklılaştırdı ve artık Uber Kurye biçiminde de hizmet verme sistemi oluşturuldu. Avrupa’da birebir vakitte ABD’de epeyce fazla kullanılan Uber Kurye hizmeti Türkiye’de de kullanıma açıldı. Hizmetin 19 Ocak’ta başlayacağı biliniyor.

Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar, Öncelikle uber uygulaması içinde yer alan “paket gönder” seçeneği ile ilgili paketi ilgili adres girişini yaparak gönderim sağlayabilir. Gönderim süreci uber kurye ile sağlanmış olacak. Uber kurye müracaatında ise; başvurusu onaylanan bireyler, uygulamada yer alan “paket al” özelliği ile bu uygulamayı kullanan bireylerin paketlerini taşıyarak gelir elde etmiş olacaklar.

Uber kurye hizmeti başlangıç kademesinde kullanıcıları için de kimi avantajlar sunacak. Birinci defa kullanımını gerçekleştirecek müşterilerin birinci kere olan teslimatlarında 70 TL’ye kadar gönderim bedeli alınmadan süreç gerçekleştirilecek. Bu kampanyadan yararlanmak için Uber uygulaması içinde yer alan cüzdan kategorisinden promosyonlar kısmına UBERKURYE olarak promosyon kodu girilecek..Bu süreçlerin akabinde Uber kurye çağrılarak İstanbul’da geçerli birinci teslimatın 70 TL’ye kadar fiyatsız olduğu avantajdan faydalanılabilecek. Belirtilen bu kampanya 31 Ocak tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Tıpkı vakitte bu kampanya kredi kartı ile geçerlilik kazanacaktır.

Uberin İstanbul’da başlattığı bu hizmetle süratlice kurye süreçleri gerçekleşebilecek. 19 Ocak tarihinden itibaren resmi bir halde kullanımı gerçekleşecek olan Uber Kurye hizmeti İstanbul içinde kurye hizmetinin çok daha süratli, inançlı birebir vakitte kolay gerçekleşeceğinin de habercisi olmuş oluyor. Uygulama üzerinden yapılacak olan birkaç süreç ile çarçabuk hizmet alma sağlanabilecek.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu