Threads’e En Çok İstenen Özellik Sonunda Geldi!

Threads için yeni bir özellik daha kullanıma sunuldu. Popüler sosyal medya platformunun resmî hesabı üzerinden yapılan paylaşımla birlikte duyurulan yeni işlev, birden fazla hesap kullanmayı çok daha kolay hâle getirdi.

Twitter benzeri uygulamalar arasında yer alan Threads isimli sosyal medya hizmetine yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda gönderiler arasında arama yapma işlevine sahip olan uygulama, yeni bir özelliğe daha kavuştu.

Threads’in Yeni Özelliği Neler Sunuyor?

Kullanıma sunulduğu günden itibaren çok popüler hâle gelen Threads’e hesaplar arasında geçiş yapma özelliği geldi. Bu, kullanıcıların diğer hesaplarına girmek için mevcut hesaplarından çıkış yapmak zorunda kalmamasını sağlıyor.

Daha iyi bir kullanım deneyimi elde edilmesine yardım eden hesap değiştirme özelliği, Threads’in resmî hesabı üzerinden duyuruldu. Paylaşım, özelliğin nasıl kullanılacağını gösteren bir video da içeriyor.

Farklı bir hesaba geçiş yapılabilmesi için ilk olarak profil simgesine basılı tutulması gerekiyor. Bu adım uygulandığında bir pencere açılacak. Eğer ikinci bir hesaba giriş yapılmamışsa mevcut hesabın yanı sıra profil ekle seçeneği bulunacak. Bu seçenek üzerinden ikinci hesaba giriş yapılabilecek.

Threads

Threads

Twitter’ın en iyi alternatifi olarak popülerlik kazanan Threads, bir Instagram uygulaması olarak öne çıkıyor.

İndir

İkinci hesaba giriş yapıldıktan sonra profil simgesine basılı tutarak iki hesap arasında çok kolay bir şekilde geçiş yapılabilir. Bu özellik yeni kullanıma sunulmaya başladığından ötürü henüz tüm kullanıcılarda görülmeyebilir. Uygulamayı son sürüme güncelledikten sonra özelliğin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Threads Gönderi Aramalarına Sınırlama Getirdi! Peki Neden?
SOSYAL MEDYA

Threads Gönderi Aramalarına Sınırlama Getirdi! Peki Neden?

Threads’in kısa süre önce tanıttığı anahtar kelime arama yeteneklerinin Threads’teki tüm gönderiler için çalışmayacağı ortaya çıktı.

Threads’in yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu