Samsung Galaxy Z Flip 5 Göz Kamaştırıyor

Katlamalı telefon modelleri üzerine çalışan şirketler arasında öncü konumda yer alan Samsung, listeye bir yenisini daha ekliyor. Samsung, Galaxy Z Flip 5 adını verdiği yeni modelin çıkışı heyecanla bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 5 Ekranıyla Ön Plana Çıkıyor 

Temmuz ayında gerçekleşecek unpacked etkinliği ile duyurulması beklenen telefon modeli kapak tasarımının büyüklüğü sebebiyle dikkatleri üstüne çekti. Gümüş renkli modelin yer aldığı resimde çerçeve kısmında herhangi bir değişiklik yapılmadığı görülüyor. 

Yayınlanan resimlere göre katlanabilir telefonun arka kapağında önceki modellerde görmediğimiz bazı değişiklikler mevcut. Resimde albüm kapağı, kontroller ve müzik parçası hakkında bilgileri içeren bir bilgilendirme kutusuna yer veren Samsung, Galaxy Z Flip 5’in hangi yeni özelliklere sahip olabileceği hakkında fikir veriyor.

Katlanabilir telefon piyasasında yeni bir dönemi başlatacak olan Galaxy Z Flip 5’in dış ekranının 3,4 inç veya 3,6 inç seviyelerinde olması bekleniyor. 

En İyi Samsung Telefonlar - 2023
MOBİL

En İyi Samsung Telefonlar – 2023

2023 yılında satın alabilecek en iyi Samsung telefonlar hangileri? Bu sorunun yanıtını merak eden kişiler için birbirinden başarılı akıllı telefon modellerinin yer aldığı bir liste hazırladık.

Başa dön tuşu