Microsoft Tüm Insider Programlarını Tek Çatı Altında Topladı

Microsoft, yazılımları için oluşturmuş olduğu Insider programıyla, kullanıcıların gelecek olan yeni özellikleri erkenden denemesine imkan sağlıyor. Hem kullanıcıları ilerleyen devirlerde neyin beklediğini göstermek hem de kusurları fark edebilmek ismine oluşturulan bu sistem, pek çok kullanıcı tarafından da kullanılıyor. Microsoft, bu sistemin erişebilirliğini kolaylaştırabilmek için tüm Insider programlarını tek bir çatı altında topladı.

Oluşturulan yeni bir internet sitesinde toplanan bütün Insider programları, kullanıcıların tüm programlara kolaylıkla erişebilmelerini sağlıyor. Kolay bir arayüze sahip olan internet sitesi şöyle görünüyor;

Oluşturulan internet sitesi, Microsoft'un arama motorundan tutun, Xbox'a kadar oluşturulmuş olan tüm Insider programlarını içeriyor. Microsoft bu internet sitesini, orjinal Twitter hesabından duyurdu.

İlgilendiğiniz rastgele bir Insider programı varsa, 'DAHA FAZLA BILGI' butonuna tıkladığınız vakit sizleri o Insider programının ana sayfasına yönlendiriyor ve kayıt olduktan çabucak sonra yeni özellikleri deneyimlemeye başlayabiliyorsunuz. Microsoft'un oluşturmuş olduğu bu yeni siteye, burada bulunan ilişkiyi kullanarak erişebilirsiniz.

Başa dön tuşu