İTÜ EMÖS, 7-11 Şubat Tarihlerinde Düzenlenecek

Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği olan İTÜ EMÖS, bu yıl 30. kez kapılarını öğrencilere açıyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği olan Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu, bu yıl da Türkiye’nin dört bir yanından öğrencileri bekliyor.

5 gün sürecek etkinlikte 1500’ü aşkın öğrencinin konuk edileceği etkinlikte Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinden de önemli konuşmacılar katılım sağlayacaklar.

Etkinlikte pek çok sürpriz de olacak

5 gün sürecek etkinlikte açılış kokteyli, oturumlar, kariyer atölyeleri, akşam eğlenceleri, sürpriz etkinlikler ve kapanış faslıyla katılımcılara unutulmaz anlar yaşatılacak. 3 gün sürecek olan oturumlar kapsamında katılımcılar; lider şirketlerden gelen üst düzey yöneticiler, C level konuşmacılar ve sanat dünyasından ünlü isimler ile bir araya gelerek iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar. Katılımcılar bir yandan da iş ve teknoloji trendlerine dair ilham veren konuşmalara tanıklık edecekler.

İnsana ve evrene dair tüm elementlerin dijital ortamdaki yansımasının oluşumunun keşfedileceği bu seneki EMÖS’ün ana temasıysa “Yansımalar Evreni” olacak ve “Internet of Things (IOT), Metaverse, RPA&Digital Twin, Mobility, Integration, Accessibility “alt temaları işlenecek.

7-11 Şubat tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde düzenlenecek etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve kaydolmak için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu