iPhone 15 Pro ve Ultra modelleri güçlü titanyum yapıya sahip olabilir

iPhone 15 Pro, son söylentilere ve sızıntılara dayanarak Apple’ın en gelişmiş iPhone donanımlarından biri olacak biçimde inşa ediliyor. Yeni bir argümana nazaran, gelecek yılın iPhone Pro’su yahut muhtemelen yeni Ultra modeliyle birlikte, misal halde Apple’ın Watch Ultra’sında bulunan bir titanyum gereç sayesinde şimdiye kadarki en sağlam yapıya sahip olabilir.

Twitter’da VNchocoTaco isimli bir kullanıcı Cupertino devinin bilhassa iPhone 15 Pro modellerinde daha sağlam bir titanyum tarafı entegre etmek için test ettiğini sav ediyor. Şayet oynarsa, bu, standart ve profesyonel modeller ortasındaki boşluğu daha da genişletecek ve birincisi paslanmaz çelik kenarlarla sıkışacaktır.

Kaynak ayrıyeten, Apple’ın keskin art kenarlardan geçiş yapabileceğini ve eğimli yahut tıraşlı dokunuşlar sunabileceğini söyledi. Bunun nasıl görüneceğini hayal etmek için iPhone 11, misal dizayna sahip en yakın aygıttır. Aygıt, yuvarlak metal kenarlarla buluşan kavisli art cama sahiptir.

Sızdıran, heyecan verici detaylara karşın, şimdi kesin olmadığı için bu spekülasyona çok fazla bahis oynamamamız gerektiğini ekliyor. Apple sonunda rotasını değiştirebilir ve titanyuma kıyasla üretimi daha kolay olan paslanmaz çeliğe geri dönebilir.

iPhone 15 Pro’nun avantajları

İPhone 15 Pro (Max) için söylentili yapının ötesinde, daha premium ikilinin ayrıyeten katı hal düğmeleri, 8 GB RAM ve A17 Bionic yonga setine sahip olduğu söyleniyor. Bu ortada, tüm iPhone 15 modelleri nihayet Dynamic Island ekranı ve USB-C ilişki noktasından yararlanabilir. Apple’ın bir sonraki iPhone’u Eylül 2023’te duyurması bekleniyor.

iPhone 15 Pro’da hangi iPhone dizaynını görmeyi tercih edersiniz? Bu husustaki niyetlerinizi duymak isteriz.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu