iPhone 15, iPhone 14’te Yaşanan Büyük Problemi Yaşatmayacak!

Apple birkaç ay içinde yeni nesil akıllı telefonlarının yer aldığı iPhone 15 serisini duyuracak ve bu kez şirketin ilk aylardan itibaren yüksek satışlar yapması bekleniyor.

iPhone 15 için yüksek satışlar bekleyen Cupertino merkezli teknoloji devinin Temmuz ayından, yani önümüzdeki aydan itibaren perakendecileri stoklamak için hazırlıklara başladığı bildirildi.

Şirket, cihazın bu kez erken stoklanmasını sağlayarak, geçen yıl iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için uzun bekleme sürelerine yol açan tedarik zinciri aksaklıklarından kaçınmaya çalışıyor.

iPhone 15, Çıkışıyla Birlikte Tedarik Sorunları Yaşatmayacak

iPhone 15, iPhone 14'te Yaşanan Büyük Problemi Yaşatmayacak!

Rapora göre Apple, iPhone 15 serisinin iPhone 13 ve iPhone 14 modellerinden daha iyi satmasını bekliyor ve talebi karşılayabilmesini sağlamak için çaba sarf ediyor.

Apple, iPhone 15’in geliştirilmiş bir tasarım, daha hızlı bir işlemci ve daha iyi bir kamera kurulumu da dâhil olmak üzere birçok yeni özellik ve iyileştirmeyle geleceğini söylüyor. Cihazın Apple A17 Bionic işlemci, 48MP ana sensöre sahip yeni bir kamera sistemi, Wi-Fi 6E desteği ve daha uzun pil ömrü ile güçlendirilmesi bekleniyor.

Lansman tarihi henüz teyit edilmemiş olsa da şirketin geleneğini takip ederek iPhone 15 serisini ve yeni Apple Watch Series 9’u Eylül ayında duyurmasını ve cihazların lansmandan birkaç hafta sonra satışa sunulmasını bekliyoruz.

iPhone 15 Pro Max Kılıfı Ortaya Çıktı: Sessize Alma Tuşu Değişiyor!
TEKNOLOJİ

iPhone 15 Pro Max Kılıfı Ortaya Çıktı: Sessize Alma Tuşu Değişiyor!

Apple’ın iPhone 15 serisinin merakla beklenen çıkışı yaklaşırken, iPhone 15 Pro Max için koruyucu bir kılıfın sızdırılan görüntüleri ortaya çıktı.

Apple, iPhone 15 Pro Maliyetini Azaltmak İstiyor: İşlemci Performansı Düşürülebilir!
TEKNOLOJİ

Apple, iPhone 15 Pro Maliyetini Azaltmak İstiyor: İşlemci Performansı Düşürülebilir!

Apple, verimlilikteki potansiyel ödünlere rağmen masrafları azaltmak amacıyla iPhone 15 Pro işlemcisi için daha uygun maliyetli bir üretim sürecini benimseyebilir.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu