Global kripto para borsası Mamoru Türk kripto ekosistemiyle buluşuyor

Kripto para borsası Mamoru 14 Kasım’da başlayan Blockchain Week Istanbul’da Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşuyor. Şirket, Mamoru Türkiye ismiyle Türkiye’ye özel uygulamalarını da kullanıma sunuyor.

Türkiye’de kripto para bölümü için hayli değerli olan Blockchain Week Istanbul başladı. 14 Kasım tarihi itibariyle kapıların açıldığı aktiflik, 17 Kasım’da sona erecek. Aktifliğe iştirak gösteren şirketlerden birisi de Mamoru.

Mamoru Türkiye pazarında aktifliğini arttıracak

Türkiye’deki dala takviye vereceklerini ve Türkiye’deki kullanıcılar için inançlı, meselesiz bir hizmet vereceklerini lisana getiren Mamoru Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım, “Türk kripto pazarı Mamoru için büyük kıymete sahip. O yüzden buradaki ekosistemle ve paydaşlarımızla mümkün olduğunca bir ortaya gelmeye ve kesimimizin geleceğini konuşmaya çalışıyoruz. Istanbul Blockchain Week de bu kapsamda bizim için büyük bir fırsat. Bundan sonraki periyotta de Mamoru olarak Türk kripto piyasasına takviye vermeye ve ekosistemle etkileşim kurmaya devam edeceğiz.” dedi.

Mamoru,15 ülkede faaliyet gösteriyor. 150 çalışanı ile operasyonların sürdüğü şirket ağına artık Türkiye de dahil oluyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu