Exxen Çöktü mü: Bayern Münih – Galatasaray Maçı Nerede Yayınlanıyor?

Popüler dijital medya platformu Exxen, 1 Ocak 2021 yılında yayın hayatına başladı. Son zamanların ilgi gören platformu Exxen’in hata verdiği söyleniyor. Bazı kullanıcılar sosyal medya hesaplarından sorunu eleştirdi.

Platformun bugün gerçekleşen Bayern Münih – Galatasaray maçının başlamasının ardından hata verdiği ortaya çıktı. Peki konuyla ilgli bir açıklama geldi mi? İşte haberimizin devamı…

Üç Maçta da Çöktü!

Bugün saat 23.00’te Bayern Münih – Galatasaray maçının başlamasının hemen ardından Exxen’in hem uygulamada hem de tarayıcılarda çalışmadığı söylendi. Bazı kullanıcılar içeriklere ulaşamadıklarını ve maç başladıktan sonra yayının kesildiğini ifade etti.

Platformun maçtan kaynaklı yoğunluk sebebiyle hata verdiği görüldü. Daha önceki maçlarda olduğu gibi hem donmalar hem de tamamen kopmalar yaşandı. Bazı kullanıcılarda düzelse de hatanın hâlâ devam ettiği biliniyor.

Exxen, üç Şampiyonlar Ligi maçının üçünde de dondu. Platforma abone olan kullanıcılar sosyal medya üzerinden bu duruma isyan etti. Exxen’den henüz bir açıklama gelmedi.

Netflix Türkiye'de Haftanın En Çok İzlenen Dizileri Belli Oldu!
İNTERNET

Netflix Türkiye’de Haftanın En Çok İzlenen Dizileri Belli Oldu!

Netflix, her hafta olduğu gibi bu hafta da Türkiye ve globaldeki popüler dizileri açıkladı. Netflix kullanıcılarının da anlık olarak takip edildiği ilk 10’da haftalık sıralama belli oldu.

Peki siz de aynı sorunu yaşadınız mı? Yorumlarınızı bizimle aşağıdaki bölümden paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu