En iyi vlog telefonu HONOR 70 neler sunuyor?

Honor, vlog çekmeyi sevenler için en uygun vlog telefonu olarak isimlendirdiği Honor 70’i öne çıkarıyor. Pekala, Honor 70 kullanıcılara neler sunuyor? İşte ayrıntılar.

Honor tarafından yapılan tanıtımlarda kullanıcıların vlog çekimleri için işleri kolaylaştıracak özelliklerle donatılan Honor 70 duyuruldu. Taşınabilir fotoğrafçılık ve görüntü odaklı olarak geliştirilen yeni telefon modelinde kullanıcılar etkileyici kamera performansı ile çok daha başarılı çalışmalara imza atabilir. Şirket tarafından en yeterli vlog telefonu olarak tanımlanması ise beklentileri arttırmış durumda. Pekala Honor 70 neler sunuyor?

Honor 70 en düzgün vlog telefonu olabilir mi?

Honor 70 en güzel vlog telefonu olabilir mi?

Solo Cut üzere özel modlar, multi görüntü çekimleri yeni modelin öne çıkan özellikleri ortasında yer alıyor. Kullanıcıların görüntü çekimi sırasında otomatik olarak takip edilmesini sağlayan Honor, böylelikle işleri kolaylaştırıyor. Akıllı portre izleme teknolojisinin bulunduğu telefonlarda, özellik ayarlandıktan sonra kullanıcı daha fazla ön plana alınıyor. Üstelik çift kayıt teknolojisi üzere farklı teknolojiler ile kurgu basamağında kullanıcıların birebir sahneyi farklı halde yansıtması da sağlanıyor.

Kamera ve görüntü performansının artırılması ismine yüksek sensör ve kamera modüllerini kullanan şirket, yazılım dayanağı ile birlikte pek çok telefonda mevcut olmayan bir tecrübesi sunmayı başarmış durumda.

Honor 70 teknik özellikleri

Kamera performansının yanı sıra teknik özelliklerde ise öne çıkan donanımlar şöyle;

  • Sony IMX800 sensörü
  • Makro kamerası
  • 50 MP 122° Ultra Geniş açı kamera
  • 2 MP derinlik kamerası

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu