Diablo 4’e Türkçe Dil Desteği Eklendi

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve 6 Haziran tarihinde tam sürümüyle çıkış yapacak olan Diablo IV’ten Türkiye’deki oyunculara sevindiren haber geldi. Bugün Diablo Genel Müdurü Rod Fergusson tarafından yapılan açıklamaya göre oyun resmi Türkçe dil desteğine kavuşuyor.

Geçtiğimiz haftalarda erken erişime açılan oyun, aksiyon-rol yapma oyunları arasında en üst sıralarda yer alan Diablo serisinin yeni oyunu olarak milyonlarca hayranı yeniden Korunak’ta toplamayı hedefliyor. Diablo IV, Türkçe dil desteği olan ilk Diablo oyunu olarak tarihe geçti.

Diablo IV 6 Haziran’da Çıkış Yapacak

Rod Fergusson, video ile yaptığı duyuruda, “Diablo IV’te Türkçe dil desteğini sağlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Peki bu ne anlama geliyor? Korunak’ta görüşmek üzere!” dedi. Böylece Diablo IV, uzun süre sonra Türkçe dil desteği alan nadir büyük bütçeli yapımlardan biri olmuş oldu. 

6 Haziran tarihinde piyasaya sunulacak oyunda Korunak’ın kaderi, oyuncuların ellerinde olacak. Oyuncular, keşfedilmesi gereken 120’den fazla zindan ve yan görev ile bölüm sonu canavarlarını yenmek için efsanevi bir maceraya atılacak. Çoklu oyuncu sistemini de destekleyen Diablo IV’te bölüm sonu canavarlarını yenmek için takım kurulabilecek.

Diablo 4 Sistem Gereksinimleri Neler? Diablo 4 Kaç GB?
OYUN

Diablo 4 Sistem Gereksinimleri Neler? Diablo 4 Kaç GB?

Diablo 4 sistem gereksinimleri, tüm dünyada oldukça popüler olan serinin yeni oyununu oynamak isteyen kişiler tarafından oldukça merak ediliyor.

Diablo IV Beta Süreci Sonrası Yapılan Değişiklikler Paylaşıldı
OYUN

Diablo IV Beta Süreci Sonrası Yapılan Değişiklikler Paylaşıldı

Blizzard, Diablo IV erken erişim ve açık betasında Korunak’ın küçük bir bölümü dünya çapındaki oyunculara açtı.

Başa dön tuşu