Blizzard, Diablo IV Oyuncularına İçinde Gerçek İnsan Kanı Olan Bilgisayar Dağıtacak: Bir Şartla!

Blizzard, Diablo IV’ü oyunculara aşılama konusunda oldukça ilginç bir adım atıyor. Şirket, Diablo IV oyuncularına içinde gerçek insan kanı olan bilgisayar dağıtacağını açıkladı. Ancak bunun için bir şartı var; kan bağışı yapmak.

Kan Bağışı Yapanlar Çekilişe Katılabilecek!

Blizzard, oyuncuları kan bağışına teşvik edecek bir çekiliş gerçekleştireceğini duyurdu. Buna göre; yerel kan merkezlerinde bağış yaparak Diablo Blood Harvest web sitesine kaydını yapan oyuncular, çekilişe katılabilecek.

Toplamda 666 litre kan bağışlanırsa oyuncular “gerçek insan kanı ile aşılanmış, sıvı soğutmalı özel bir bilgisayar” kazanabilecek. Gerçek kan bankalarına gönderilecek kan bağışlarını yalnızca 18 yaşından büyük olan ABD’li oyuncular yapabilecek.

20 Ekim-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek bağışların miktarı arttıkça oyuncular, ödüllerin kilidini açacaklar. Örneğin ilk ödül kan bağışında yüzde 33’e ulaşıldığında açılacak.

Yüzde 66 oranındaki katılımda ise oyunculara Loch Raeth Maor Barbarian zırh görünüm seti verilecek. Hedeflenen orana yani 666 litre kan bağışına ulaşıldığında ise oyuncular Vermilion Eye Piebald bineğin sahibi olacak.

Diablo IV, Steam'de Çıkışını Gerçekleştirdi: İşte Fiyatlar ve Yeni Sezona Dair Detaylar!
OYUN

Diablo IV, Steam’de Çıkışını Gerçekleştirdi: İşte Fiyatlar ve Yeni Sezona Dair Detaylar!

Yılın en sevilen oyunlarından Diablo IV, Battle.net’in ardından Steam için çıkışını gerçekleştirdi.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki bölümden bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu